fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

ERKEKLERE ÖZEL: Saç rengi trendleri

Toplumsal tabuları yıkıp “Sadece kadınların mı değişikliğe ihtiyacı olur? Biz erkeklerin de saç rengi ile yenilenmeye hakkı var!” diyen erkekler için ön plana çıkan saç rengi trendlerini derledik.

Hiçbir zaman trend görünümünü kaybetmeyen platin saçlar şu sıralar erkekler için de rağbet gören bir tercih. Özellikle ünlü isimler arasında sık sık karşımıza çıkan platin saçlar seni de Platin Centilmenler Kulübü’ne davet ediyor.

Hafif kırlaşmış saçların erkeklere kattığı cool havayı hiçbirimiz reddedemeyiz. Ancak hafiften sıklığa geçen kır saç durumu seni de erkeklerin çoğu gibi huzursuz ediyorsa Brushlight uygulaması ile bu sıklığı azaltabilirsin. Doğal görünümden uzaklaşmadan uygulanan Brushlight için rezervasyon numaramıza tık tık!

Özellikle kıvırcık saçlardaki duruşuna bayıldığımız, güneşten açılmış etkisine sahip saç renkleri erkeklere de çok yakışıyor. Saçlarının arasında gizlenen hafif ışıltılar tatilden yeni dönmüşsün gibi hissetmeni sağlayabilir. Daha önce de dediğimiz gibi saçlarıyla yenilenmek erkeklerin de hakkı!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?