fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

Film ve dizilerden ilham veren saç-makyaj görünümleri

Sürekleyici senaryolarıyla olduğu kadar her daim trend olmayı başarabilen saç modelleri ve çarpıcı makyajlarıyla da göz dolduran film ve dizilerden ilham al! 

Roman Holiday

Zarafetiyle gönlümüzde taht kuran Audrey Hepburn’un başrol olarak ilk Oscar’ını kazandığı Roman Holiday resmi görevlerinden sıkılan Prenses Ann’in saraydan kaçarak gönlünce gezdiği Roma tatilini konu alıyor. Prensesin kendisine kâhkül kestiği sahne hafızamızda büyük yer kaplasa da etkileyici göz makyajı ve zarif topuzu da ilham alınması gereken önemli detaylar arasında.

High Seas

1940’larda geçen İspanyol dizisi High Seas ilk bölümden itibaren merak uyandıran senaryosunun yanı sıra vintage saç modelleri ve kusursuz makyajlarıyla da seyir zevkini bit tık öteye taşıyor.

Gossip Girl

Saç aksesuarı denince ilk akla gelen isim tabii ki Blair Waldorf. Saç aksesuarlarını nasıl kullanman gerektiği konusunda sürekli kararsız kalıyorsan liseli gençlerin çalkantılı aşk hayatlarını konu alan Gossip Girl hem gününü renklendirecek hem de kararsızlıklarını ortadan kaldıracak.

Glow

80’lerin unutulmaz hacimli saçları, aradan göz kırpan renkli tutamları ve cesur makyajlarıyla donatılmış Glow dizisi Amerikan güreş ve gösteri dünyasını konu alıyor. 80’lere göz kırpan günümüz trendlerine göz atmak için bizce mutlaka göz atılması gereken dizilerden biri.

Crown

İngiliz kraliyet ailesinin Kraliçe Elizabeth’in tahta çıkışından başlayıp günümüze kadar uzanan hikâyesini konu alan Crown göz kamaştıran taçlarla süslenmiş topuz modellerine ev sahipliği yapıyor. Ancak dizideki asıl güzellik ilhamı bir döneme damga vuran Prenses Margaret. Zarif ve göz alıcı makyajları, her döneme ayak uyduran saç modelleriyle size de ilham olsun.

Birds of Prey

Bildiğimiz Harley Quinn saç-makyajının dışında parti makyajları, kombinlere eğlence katacak aksesuarlar ve sıra dışı saç modelleri gibi konularda da ilham olacak Birds of Prey’in renkli dünyasına partiye hazırlanmadan önce mutlaka göz atılmalısın!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?