fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

Yükselen Trend: Küllü sarı saç rengi

Her kadının hayallerini süsleyen bir sarı saç rengi mutlaka var. En yakın arkadaşının platin, annenin bronz sarılara zaafı olabilir. Bizim bugünkü konumuz senin küllü sarı saç rengine olan aşkın olacak!

Bu yaz için aşık olunacak en doğru rengi seçtin. Tebrikler! Küllü sarı saç rengi daha olgun, kendine güvenen ve cool bir tavır elde etmek için bu sezon doğru tercih. Özellikle yaz aylarında hafif bronzlaşan ten rengi ile müthiş bir uyum yakalayan küllü sarılar vintage rüzgârlarının sert estiği 2020 yaz aylarında saç rengi trendlerinin başını çekmeye hazırlanıyor!  

 Üzülerek söylemeliyiz ki sırf sen çok beğeniyorsun diye cilt alt tonuna asla yakışmayacak bir saç rengini kullanmana izin veremeyiz. Cilt alt tonuna yakışmayan sarı tonları seni olduğundan daha yaşlı, daha yorgun ve solgun gösterebilir. Eğer sıcak cilt alt tonuna sahipsen ne yazık ki küllü sarı saç rengi senin için önerdiğimiz bir renk değil. Bronz sarılar ve altın yansımalı ombreler sana çok daha fazla yakışır!

Eğer soğuk cilt alt tonuna sahipsen küllü sarı saç rengini bu yaz mutlaka denemelisin! Gri yansımalarını korumak ve yıkadıkça oluşacak turuncu yansımaları önlemek için mor şampuanlardan yardım almayı da sakın unutma.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?