fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

YAZA VEDA SAÇ BAKIMI

Yaza giriş yaparken highlight uygulaması yaptırdığın saçlarının parlaklığından, canlı ve hacimli görünümünden eser kalmamış olabilir. Bu durumun sebeplerinden bazıları sıcak hava, deniz ve havuz suyunun saçlarında gün boyu kalması ya da saç tipine-yapısına uygun ürünlerle gerekli bakımı yapmamış olman olabilir mi?

Bazı günler deniz suyunun saçlarında bıraktığı doğal dalgaların etkisine kapılıp gündüzden geceye geçen programlarda ufak bir şekillendirici müdahalesiyle aradığın yaz gecesi saçı kolaylıkla ortaya çıkıyor biliyoruz. Ancak saçlarında bıraktığı hasar bu pratiklikle toparlanmayacak kadar büyük olabiliyor. Uçtan dibe doğru hızla yayılan kırık uç görünümü, matlık ve hacim kaybını da beraberinde getiriyor. Şimdi önereceğimiz saç bakım programı için salonumuzu ziyaret ederek 1 günde sağlıklı saçlara hızlıca kavuşabilirsin. Adımlarımızı takip et!

Cila

Saçlarını hızlıca çok daha parlak bir görünüme kavuşturmak istiyorsan saç bakım programının ilk adımı kesinlikle cila uygulaması olmalı. Parlaklığın yanı sıra özellikle sarı saçlarda güneş dolayısıyla turuncu yansımaları yok edip nötrleyerek çok daha net bir renk elde etmene de yardımcı olacaktır.

Kesim

Kuruluk dolayısıyla kırılan saçlarının uçtan dibe doğru yürümesini engellemek için kırıklarından kurtulman şart. İkinci adım olarak “uçlarından kırıklarını alabilir miyiz?” sorusunu sormayı ihmal etme.

Nem Bakımı

Hızla yağlanan saçlar da kuruyup sertleşen saçlar da aslında aynı problemi paylaşır. Saç diplerindeki sebum düzeyinin yüksek olması ya da saç boy ve uçlarında meydana gelen nem kaybı kuru ve mat saçlar ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle özellikle yaza veda ederken kökten uca bir nem bakımı saçlarına çok iyi gelecek üçüncü ve son adım!

Yaza veda saç bakım programına randevu oluşturmak için linke tıklayarak randevu sayfamızı ziyaret edebilirsin.

 

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?