fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

Yeni nesil perma ile bukle aşkı saç yapına zarar vermesin!

Her zaman söyleriz bir kadının en önemli aksesuarı: Saçları! Saç tipine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun şekilde uygulanan tüm işlemlerle birlikte dönemsel değişimler ise her saçın hakkı. Enerjinin içinden taşıp saçlarından bukle bukle dökülmesini istediğin bir dönemde acaba saçlarıma zarar verir miyim diye düşünmemelisin. Gönlünce buklelerine kavuşup özgürce dans etmelisin öyle değil mi? İşte tam da bu sebeple gelişen ürün teknolojisiyle beraber yeni nesil perma eskisinden çok daha pratik, çok daha zararsız bir işlem.

Saç yapının yeni nesil perma işlemine uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirsin?

Aslında cevap çok basit. Makas Nişantaşı salonumuzu ziyaret ederek konsültasyon yaptırabilir, saç uzmanlarımızdan yardım alabilirsin. Sadece perma uygulaması için de değil. Saç rengini değiştirmeden önce ya da yüz tipine uygun saç kesiminin nasıl olması gerektiğine bir türlü karar veremiyorsan da konsültasyon için uğraman yeterli.

Yeni nesil perma ne kadar kalıcı?

Bu sorunun cevabı da saç yapısına ya da bugüne kadar hangi işlemlerin uygulandığına bağlı olarak değişecektir. 2 ila 4 aya kadar kalıcı olan yeni nesil perma uygulaması saç yapısındaki yıpranmayı minimum seviyede tutarak seni hayallerindeki saç görünümüne kolaylıkla kavuşturabilir.

Yeni nesil perma uygulaması sonrası yıka/çık pratikliğine kavuşacak mıyım?

Kimyasal işlem uygulanmış her saçta olduğu gibi şekillendirici ürünlerden mutlaka almanı öneririz. Bukle görünümünü korumak için geliştirilmiş AVEDA Be Curly durulanmayan saç kremi Bukleleri güçlendiriyor, elektriklenmeyi azaltarak ve parlaklık veriyor. Buğday proteini bileşimi ile ıslak saça daha iyi etki eden bu özel formül yeni nesil perma uygulaması sonrası en yakın arkadaşın olmaya hazır.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?