fbpx
 • Hafta İçi

  09:00 - 20:00

 • Cumartesi

  09:00 - 20:00

 • Pazar

  10:00 - 19:00

Makas

WOB trendinin yolu BOB kesimden geciyor!

Bob kesim saçların bu sezon ne kadar trend olduğundan daha önce bahsetmiştik. Bugün bahsedeceğimiz WOB saçlar için yolun önce BOB kesimden geçmeli.

Çoğumuzun konfor alanını terk etmekten çekindiği bir dönemden geçiyoruz. Kendimizi daha güvende ama aynı zamanda özgür hissetmeye ihtiyacımız var. Bu sebeple çoğu şeyi koruyup olduğu gibi bırakmak şimdilik öncelikli tercihimiz. Düşündük ki hazır konfor alanının rahatlığındayken yeni bir saç kesimini veya rengini denemek çok daha iyi hissettirebilir. Çoğu alışkanlığın yerini yeni alışkanlıklarla değiştirmek zorunda kalmışken yeni bir saç kesiminin verdiği rahatlık belki de kontrolün tekrar sen de olduğunu hissettirecek bir adımdır. Denemeye ne dersin? Saç kestirmeden önce bilmen gerekenleri öğrenmek için buraya tıkla.

BOB kesim saçlar

BOB kesim çoğumuzun adını sık sık duyduğu ama çok da bilgi sahibi olmadığı bir kesim modeli. 1909 yılında Paris’teki Antoine de Paris salonunda keşfedilen BOB kesim modeli uzun saçların aksine toplanabilir uzunlukta ancak bunaltmayan bir yapıya sahip. Bu sayede de birçok kadının da gözdesi. Ne çok uzun ne de çok kısa görünen BOB kesim saçlar kendi içerisinde de birden farklı modele ayrılıyor. Yani içlerinden biri mutlaka sana da çok yakışacak şekilde düşünülmüş. Küt, A-Line, dalgalı asi,ters ya da kısa asimetrik gibi BOB saç kesimlerinden birini denemek için önce yüz şekline uygun olanı belirleyecek saç kesim uzmanlarımızla iletişime geçmelisin.

WOB saçlar

Biraz dağılmış, şekillendirirken az çaba sarf edilmiş gibi görünen cool saçlar…

WOB saçların bizde yarattığı hissi en açık şekilde tanımlamak gerekirse kullanacağımız cümle kesinlikle bu olur. BOB kesimin keskin tavrını yumuşatan; daha taze, daha genç bir görünüm kazandıran WOB saçlar şu sıralar en trend saç modellerinden biri. Özellikle denizden yeni çıkmış gibi bir görünüm kazandırmasıyla yaz aylarında sık sık karşımıza çıkan bu modeli şehir hayatına adapte etmek istersen deniz tuzu spreylerinden yardım alabilirsin. Havlu yardımı ile fazla suyu alınmış nemli saçlarına uyguladıktan sonra fön makinesi yardımı ile dilediğin şekli verebilirsin.

BOB kesim saçlara dağınık dalgalar uygulanarak elde edilen WOB görünümü ile sen de cool bir görünüm yakalayabilirsin.

Kesim randevusu oluşturmak için online randevu sayfamızı ziyaret edin.

Comments

 • Asude

  10 Eylül 2020
  reply

  Çok memnun kaldım duygu hanıma da teşekkürler

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?