fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

Denizden yeni çıkmış gibi görünen saçları kim sevmez?

Denizden çıkınca doğal dalgalı görünümüyle keşke hep böyle kalsa dedirten saçlara hepimiz bayılıyoruz. Bu durumda güneşten açılan rengi, deniz tuzunun doğal tutucu gücü ve parlaklık veren etkisini görmezden gelmek olmaz. Hazır tatilden yeni dönmüşken bu etkiyi günlük hayata aktarmaya ne dersin? Cevabın evetse seni deniz tuzunun saçlarındaki muhteşem etkisini günlük hayatına taşıyacak bir ürün ile tanıştıracağız.

Deniz tuzu etkisi tüm gün saçlarında!

Aveda texture tonic %94 doğal içeriklerden oluşuyor. Tuz (magnezyum sülfat) ile deniz tuzunun saçlarda yarattığı doğal dalgaları tutucu özelliğiyle belirgin hale getirirken şeker kamışı ile parlaklık ve yumuşaklıktan da ödün vermiyor.  Böylelikle denizin yıpratıcı etkisi olmadan denizden çıkmış gibi bir görünüme en pratik yoldan kavuşabiliyorsun.

Nasıl uygulamalı?

Duş sonrası havlu yardımıyla fazla suyu alınmış saçlarına dipten uçlara doğru uygula. Saçlarını tutamlar haline ayırıp uygularsan işin kolaylaşacaktır. Daha dolgun bir görünüm arayışı içindeysen masaj yaparak uygulamayı ihmal etme ve fön makinesi yardımıyla kurut. Böylelikle kururken dalgalarının şeklinin bozulmasına da engel olacaksın. Denizkızı olmaya hazırsın!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?