fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

Dibi çıkan saç sorunsalı

Saç dipleri çabuk çıkanlar bilir. Yoğunlaşan iş temposu, vakitsizlik, tatil dönüşü koşuşturmacasından dip boyatacak zamanı bir türlü yaratamayanlar için kâbusa dönüşebiliyor. Bakımsız ve paspal hissettirmesi de üzerine tuz-biber ekiyor. Böyle yoğun zamanlarda dikkati saç diplerinden uzaklaştıracak önerilerimiz ile dip boyası randevuna kadar da yanındayız!

Şapkalar

Sonbahara yakışır toprak tonlarında şapkalara gardırobunda yer açmanın şimdi tam zamanı! Daha çok spor-şık giyinen biriysen cap’ler. Klasikten yanaysan fötr şapkaları tercih edebilirsin.

Eşarplar

Hem kombinlerini renklendirecek hem de saç diplerini sana bile unutturacak eşarplar da yardımına koşabilir. Burada önemli olan kafa şekline en uygun bağlama yöntemini keşfedebilmek.

Kraliyet taçları

Son zamanlarda en trend saç aksesuarları arasında üst sıralardan asla inmeyen yüksek taçlar da çıkan dipler üzerindeki dikkati dağıtmakta oldukça başarılı. Bu tür taçları kullanırken saçlarını arkaya doğru hafif krepe yaparak taradıktan sonra tacını takmanı tavsiye ederiz.

Tepeden topuz modelleri

Özellikle tepeden toplanan dağınık topuz modelleri saç diplerinin görünürlüğünü azaltmak konusunda oldukça başarılı. Saç aksesuarlarıyla da renklendirebileceğin dağınık topuzlarını minik örgülerle de hareketlendirebilirsin.

Taç örgü modelleri

Son olarak sonbahara yakışır romantiklikte bir öneri: taç örgüler. Eşarplarla hareketlendirildiğinde çok daha romantik bir hal alan taç örgüler dip görünümünü ortadan kaldırmak için de birebir.

Dibi çıkan saçlarını 2-3 gün görünmez hale getirebilirsin. Ancak yenilenmiş hissettiğin, kendine vakit ayırdığın keyifli dolu kuaför gününü de daha fazla erteleme deriz. Dip randevusu oluşturmak için buraya tıklaman yeterli.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?