fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

DEĞİŞİME AYAK UYDUR!

Mevsimler değişiyor. Yapraklar dökülüyor, ağaçların dallarının üzeri bembeyaz bir örtü ile örtülüyor, zaman geçiyor, örtü kalkınca tomurcuklar baş gösteriyor. Yepyeni yapraklar birbirinden göz alıcı renkleriyle hayata karışıyor. Bir ağaç bile durduğu yerde her sene yenilenip değişiyorsa sana anlatmaya çalıştığı bir şey var demektir! Değişmek, gelişmek, yeniden başlamak, bir umut olmak! Mutluluğun anahtarı bu kelimelerin anlamlarında, ağaçların duruşunda saklı değil mi?

Aslında her gün yeniden doğuyoruz. Bir senede değil bir gecede bile yenileniyoruz ama nereden geliyor bu yorgunluk hissi? Biz söyleyelim. Yenilendiğinin farkında olmadan geçmişi düşünmekten, sürekli taşımaktan geliyor. Biz deriz ki bugün düşünmeyi bırakıp uzun zamandır hayalini kurduğun bir şeyi gerçekleştirmenin zamanı geldi! Yıllardır değişmeyen saç modelin mesela… Bugün hayallerini gerçeğe dönüştürmeye var mısın? Çünkü uzun süredir kullandığınız saç kesimi kadar seni yorgun hissettirecek başka bir şey yok!

90’ların katlı kesimleri geri geldi

90’lar bir başkaydı cümlesi şu sıralar dillere pelesenk olmuş durumda. Bunun bir yansıması olarak katlı kesimler de 2022 saç trendleri gündemine hızlı bir giriş yaptı. Enerjisi ile yenileyen katlı kesimler senin de radarında olabilir mi?

WOB etkisi BOB kesimden geçiyor

90’lar demişken efsanevi BOB kesiminin daha enerjik görünümü WOB model saçlar 2022 senesine damga vurmaya hazırlanıyor. Hafif karışmış, biraz özensiz ama doğal ve enerjik görünen saçlar seni bambaşka bir havaya sokabilir!

Rapunzel masalına yeni yorum

 

’de nereden geldiğini bile bilmediğin bir prensin seni kurtarması için değil de görünüşüne güç katmak için saçlarını uzatıp kırıklarından kurtulmak da bir tercih olabilir tabii ki. Uzun, parlak ve güçlü görünen saçlar biz kadınların en önemli aksesuarı!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?