fbpx
 • Hafta İçi

  09:00 - 20:00

 • Cumartesi

  09:00 - 20:00

 • Pazar

  10:00 - 19:00

Makas

kivircik-sac

Kıvırcık saçın gücü adına!

Küçük bir kız çocuğunun kendiliğinden şekil alan, yumuşacık ışıl ışıl görünen buklelerine hangimiz âşık değiliz ki? Hacimli ve kuşkusuz daha sağlıklı görünen çocukluktan gelen bukleleri uyguladığımız işlemler, yediğimiz yiyecekler ve hatta az tükettiğimiz su bile cansız göstermeye yetecek etkenlerin başında geliyor. Özellikle kıvırcık saçlar nem dengesi bozulunca şekil vermesi zor bir baş belasına dönüşüyor. Düşündük ki eskiden güç aldığın şimdi ise keşke düz olsa da rahat etsem dediğin saçlarına doğru bakımı uygulanırsa eskisinden çok seveceksin! Neden yol göstermeyelim?

 • İlk adımda ilham alınması gereken ünlü isimlerden bahsetmek isteriz. Onların sahnede, fotoğraf çekimlerinde ve günlük stillerinde güç aldıkları kıvırcık saçları sana da ilham olsun. Sonuçta hayatta bir sahne ve baş rolünde tabii ki sen varsın!
View this post on Instagram

Well, that was fun, thanks for the support? @boohoo

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

Zendaya’nın kıvırcık saçları stilini tamamlayan bir aksesuar gibi

Bukleleri olmayan bir Bruno Mars hayal bile edemiyoruz!

Farklı saç stilleri denemekten çekinmeyen Selena Gomez de buklelerinden vazgeçemeyen isimler arasında.

Hacimli, buklelerine özenle şekil verilmiş ve ışıldayan kıvırcık saçların yerini doldurabilecek başka bir saç modelinin olmadığını umuyoruz ki sen de fark ettin. Doğuştan sahip olduğun bu güzelliği ön plana çıkarmak için özellikle uygulanan kimyasal işlemlerden sonra düzenli olarak nem bakımı yaptırmalısın. Böylelikle kabaran ve şekil vermesi zor bir hal alan bukleler daha sakin ve kusursuz görünecektir.

Saç bakım rutinine kıvırcık saçlara uygun bakım yapan bir seriyi de eklemeden de olmaz tabii. Bizim önerimizAveda Bu Curly serisi. İçeriğinde bulunan buğday proteini ve organik aloe ile elektriklenmeye karşı savaş açıyor, bukleleri daha belirgin hale getiriyor. Seride bulunan şekillendirici sütü duş sonrası ıslak saçlarına uygulayıp kuruttuktan sonraki etkisi de inanılmaz. Aveda Be Curly serisini en avantajlı fiyatlarlar satın almak için buraya tıklaman yeterli.

 • Sıra geldi ikinci adımı atıp yaramaz buklelere en sevdiğimiz saç modellerini uygulamaya.Kıvırcık saçlara sahip olanların çoğunlukla uzak durduğu kâhkül modelleri doğru saç kesimi uygulanırsa çok daha cool ve eğlenceli görünüyor. Saç kesimi randevusu oluşturmak, yaramaz bukleleri kâhkül olarak görmek için buraya tıklaman yeterli.
 • Buklelerin arasında beliren renkli fularlarla kombinlerini tamamlamak da başka hiçbir zaman modası geçmeyecek bir seçenek. Yarım topuzlarla çok yakışan fular trendini uygulamak için görselden ilham alabilirsin.
 • Örgü modelleri ile tezat bir bütünlük oluşturan buklelerin yeri ayrı. Sanki cool görünümün ardındaki çocuğun bir yansıması gibi bir tarafı hareketli bir tarafı ise durgun su görünümü oluşturan saç modelleri eminiz ki senin buklelerine de çok yakışacak.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?