fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

Seyahat dostu saç bakım rutini

Seyahatteyken en belirgin değişikliklerden biri saçlarının daha çabuk yağlanması, sönük ve cansız görünmesi öyle değil mi? Buna bir de güneş ışınları ve deniz tuzu gibi yıpratıcı etkilerin saç uçlarında neden olduğu kırık dökük görünüm eklenince tatil keyfinin bir anda kaçması içten bile değil. Keyfin kaçmasın diye oluşturduğumuz seyahat dostu saç bakım rutinimiz tam da bunun için var!

Biraz hacim, biraz enerji

Hacim kazandırılmış saçların enerjiyi de yenilediği su götürmez bir gerçek. Çünkü rüzgârda dalgalanan, miss gibi kokusu etrafa yayılan saçlar yaz aylarının olmazsa olmazı. Saç tipi özelinde öncelikle ince telli saçlara hitap eden pure abundance hacim serisi içeriğinde bulunan kaolin kili ve akasya ile saçlarının ihtiyacı olan hacmi fazlasıyla karşılamaya hazır.

Kalın telli ya da hem kalın telli hem de kıvırcık saçlar için ise duş sonrası şekillendirici bir bakım ürünü şart. Be curly bukle belirginleştirici saç kremi ise bu işin uzmanı. Saçın doğal dokusunu belirginleştirmek, plaj partilerinde saçlarının da seninle birlikte dans etmesini sağlamak için ideal içeriğe sahip.

Duş sonrası sihirli etki

Yaz gecelerinde tam anlamıyla başımıza bela olan nemli hava saç tellerinin elektriklenmesine neden olurken şekillendirmesi zor, kabarık ve kontrol edilemeyen saç yapısı ortaya çıkarıyor. Bu durumun önüne geçmek için duş sonrası smooth infusion™ yatıştırıcı durulanmayan saç bakım spreyi ile saç boy ve uçlarını nemlendirmeyi ihmal etme deriz. %100 vegan formülü ile doğal türevli UV filtreleri içeriyor ve saçı 230°C’ye kadar ısıyla şekillendirmeye karşı korumaya yardımcı oluyor. Daha pürüzsüz, parlak ve düz saçlar için en yakın arkadaşınız olmaya aday.

Uyuyan güzelin sırrı

Uyuyan güzelin yıllar süren uykusundan sonra bile göz alıcı saçlarla uyanmasının sırrını bulduk. Şaka bir yana saç telleri için hayat kurtaran formülü ile botanical repair saç onarıcı gece serumu seyahat dostu saç bakım rutininin en önemli adımlarından biri. Sen uyurken saçlarına bakım yapan, saç uçlarındaki kırık görünümünü %84 oranında azaltan gece serumu yaz boyu saçlarının sağlıklı uzamasını sağlayan önemli bir görev de üstenecek.

 

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?