fbpx
  • Hafta İçi

    09:00 - 20:00

  • Cumartesi

    09:00 - 20:00

  • Pazar

    10:00 - 19:00

Makas

Makas kadınından mesaj var: ERKEKLER DE PEDİKÜR YAPTIRIR!

Yıllardır Kadınlar Günü’nde güçlü kadın duruşundan, çalışan, başaran kadınından bahseden binlerce reklam görmüşüzdür. Evde, işte, sokakta “Kadın” olmanın zorluklarının ele alındığı tüm kadınlara minnet duyduğumuz yüzlerce mesajı da duyduk. Hepsine canı gönülden katılıyoruz!

Biz bu Kadınlar Günü’nde kadın ve erkek eşitliğine dikkat çekmek istiyoruz. Hayatın her alanında var olurken kişisel bakımını da ihmal etmeyen, enerji saçan kadınlarımızdan erkekler için bir mesaj var: ERKEKLER DE PEDİKÜR YAPTIRIR!

%80’e %20 olan kadın-erkek ziyaretçi oranımız bize gösteriyor ki erkekler kendilerine gerektiği kadar özen göstermiyor, kişisel bakımın verdiği mutlulukla günlerini güzel geçiremiyor. Oysa pedikür yaptırmanın verdiği rahatlama hissi, perma uygulamasının enerjisi, saç bakımı sonrası ahenkle dans eden yumuşacık ve parlak saçların iyi hissettiremeyeceği bir insan tanımıyoruz!

Madem eşitlikten bahsediyoruz Kadınlar kadar erkeklerin de kişisel bakımına özen göstermesi için 8 MART haftasına özel eşiniz, sevgiliniz ya da partneriniz ile birlikte yaptıracağınız tüm uygulamalarda %20 indirim bizden!

Kendini seven, özsaygı sahibi erkeklerin sayısı arttıkça şiddetin, kadınlar üzerinde kurulan toplumsal baskının azalacağına olan inancımız sonsuz. Tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?